پیش فروش فورد، بی پی، تسلا، مدرنا در ایالات متحده

پیش فروش فورد، بی پی، تسلا، مدرنا در ایالات متحده

قیمت فروش خودرو در امریکا  فروش خودرو های بی پی، تسلا، مدرنا و فورد و دیگر برند ها در امریکا

Investing.com- معاملات آتی ایالات متحده در روز چهارشنبه به میزان اندکی کاهش یافت، زیرا سرمایه گذاران محتاطانه منتظر انتشار داده های مربوط به تورم مصرف کننده بودند که می تواند سرنخ هایی را در مورد سیاست های پولی آتی فدرال رزرو ارائه دهد.

در اینجا برخی از بزرگ‌ترین پیش‌فروش‌های سهام ایالات متحده امروز آورده شده است:

سهام اپل (NASDAQ:AAPL) یک روز پس از اینکه غول فناوری چهار مدل جدید آیفون را در به‌روزرسانی سالانه سخت‌افزار خود معرفی کرد، ۰.۱ درصد کاهش یافت، اما از ارائه به‌روزرسانی‌های بزرگ برای طراحی یا نرم‌افزار دستگاه‌های پرچمدار خودداری کرد.

سهام فورد (NYSE:F) پس از اینکه غول خودروسازی اعلام کرد قصد دارد تولید پیکاپ های هیبریدی F-150 را در سال ۲۰۲۴ دو برابر کند، ۱.۵ درصد افزایش یافت و چرخش به سمت پیشرانه های گازی-الکتریکی را به عنوان پوششی در برابر بی میلی خریداران کامیون در ایالات متحده برای ادامه کار افزایش داد. برقی

بریتیش پترولیوم (NYSE:BP) پس از استعفای مدیرعامل برنارد لونی پس از کمتر از چهار سال حضور در پست اصلی این شرکت نفتی به دلیل عدم افشای کامل جزئیات روابط شخصی گذشته با همکاران، ADR ها ۱.۷ درصد افزایش یافت و سیاست های آتی شرکت را مورد تردید قرار داد.

همچنین  بخوانید : اشنایی با معاملات فیوچرز و چگونگی انجام ان

سهام شرکت Spirit Airlines (NYSE:SAVE) پس از کاهش چشم انداز درآمد سه ماهه سوم این شرکت به دلیل افزایش قیمت سوخت، ۳.۹ درصد کاهش یافت.

سهام مدرنا (NASDAQ:MRNA) پس از اینکه سازنده دارو اعلام کرد تولید واکسن کووید-۱۹ خود را کاهش می دهد، که نسخه به روز شده آن در هفته جاری توسط تنظیم کننده های ایالات متحده تأیید شد، ۴.۱ درصد افزایش یافت تا به آن کمک کند زودتر به هدف ۷۵ درصدی خود برسد. تا ۸۰ درصد رشد حاشیه ناخالص.

اموزش تحلیل تکنیکال

سهام تسلا (NASDAQ:TSLA) پس از اینکه وزیر بازرگانی هند گفت که سازنده خودروهای برقی قصد دارد قطعاتی به ارزش ۱.۷ تا ۱.۹ میلیارد دلار را در سال جاری از هند تهیه کند، ۱.۱ درصد افزایش یافت و در بحبوحه برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک کارخانه در این کشور است.

سهام اوراکل (NYSE:ORCL) پس از اینکه جی‌پی مورگان با استناد به راهنمایی‌های نرم درآمد سه‌ماهه دوم خود، موضع خود را در قبال شرکت نرم‌افزار رایانه‌ای به «خنثی» از «اضافه وزن» کاهش داد، ۰.۳ درصد سقوط کرد.

Nio (NYSE:NIO) ADR 2.1٪، Li Auto (NASDAQ:LI) 1.0٪ کاهش یافت و Xpeng (NYSE:XPEV) 3.3٪ پس از اعلام کمیسیون اروپا برای بررسی ضد یارانه خودروهای الکتریکی چینی کاهش یافت.

سهام آمازون (NASDAQ:AMZN) پس از اینکه غول تجارت الکترونیک اعلام کرد قصد دارد در سال آینده بیش از ۴۴۰ میلیون دلار برای افزایش دستمزد کارکنان تحویل قراردادی خود سرمایه‌گذاری کند، ۰.۳ درصد کاهش یافت.

به اشتراک گذاشتن این نوشته در:

ارسال یک پاسخ

دسته بندی ها

آخرین دیدگاه ها

    تبلیغات