عامل اصلی گرانی گوشت قرمز عرضه کمتر کشتارگاه ها

دلیل گرانی گوشت قرمز اعلام شد

عامل اصلی گرانی گوشت قرمز عرضه کمتر کشتارگاه ها  در سام تریدر بخوانید :

مقایسه عملکرد کشتارگاه‌های رسمی کشور در بهمن ۱۴۰۱ با ماه مشابه سال ۱۴۰۰ نشان‌دهنده کاهش ٢۴ درصدی مقدار عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه‌های رسمی کشور است.

 سام تریدر : سازمان آمار ایران اعلام کرد؛ مقایسه عملکرد کشتارگاه‌های رسمی کشور در بهمن ۱۴۰۱ با ماه مشابه سال ۱۴۰۰ نشان‌دهنده کاهش ٢۴ درصدی مقدار عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه‌های رسمی کشور است.

سازمان آمار ایران اعلام کرد: بر اساس نتایج این طرح، وزن گوشت قرمز عرضه‌شده انواع دام‌های ذبح‌شده در کشتارگاه‌های رسمی کشور در بهمن ۱۴۰۱ جمعاً ٣٨٬٩٧۴ تن گزارش شده، که سهم گوشت گاو و گوساله بیش از سایر انواع دام بوده است.


شاید جالب باشه بدانید: هر ان چه که باید درباره تحلیل سهام با p/e بدانید


بر اساس نتایج این آمارگیری، گوشت گاو و گوساله با ۲۰۵۶۳ تن، ۵٢٫٨ درصد از وزن کل گوشت قرمز عرضه‌شده را به خود اختصاص داده است. گوشت گوسفند و بره با ۱۴٬٩٨۶ تن، بز و بزغاله با ۲٬۵۵۴ تن، و سایر انواع دام با ۸٧١ تن، به‌ترتیب ٣٨٫۴ درصد، ۶٫۶ درصد و ۲.۲ درصد از وزن کل گوشت قرمز عرضه شده را به خود اختصاص داده‌اند.

مقایسه عملکرد کشتارگاه‌های رسمی کشور در بهمن ۱۴۰۱ با ماه مشابه سال ۱۴۰۰ نشان‌دهنده کاهش ٢۴ درصدی مقدار عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه‌های رسمی کشور است. مقدار عرضه گوشت در بهمن ۱۴۰۱ نسبت به ماه مشابه سال ۱۴۰۰ برای گوسفند و بره ٢٢ درصد، برای بز و بزغاله ١٣ درصد، برای گاو و گوساله ٢٧ درصد، گاومیش و بچه‌گاومیش ۲۰ درصد و شتر و بچه‌شتر ٣ درصد کاهش داشته است.


لازم است هر تریدری این مطالب را بخواند : تحلیل تکنیکال –  اموزش تحلیل تکنیکالکتاب اموزشی فارکس


همچنین نتایج حاصل از این طرح آمارگیری نشان می‌دهد که مقدار عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه‌های رسمی کشور در بهمن ۱۴۰۱ نسبت به ماه قبل (دی) در حدود ۵ درصد کاهش داشته است.

بیماری دامی در کردستان

بنابراین گزارش نوده فراهانی رئیس اتاق اصناف ایران نیز امروز درباره دلایل گرانی گوشت گفت: یکی از دلایل گرانی مشاهده یک بیماری دامی در استان کردستان که بخش قابل توجهی از دام کشور را تولید می کند است, به همین دلیل سازمان دامپزشکی اجاره خروج دام از استان را ندارد.

وی افزود: بعد از مدتی دامپزشکی اجازه داد که با ذبح دام و نگهداری چند روزه لاشه( برای از بین رفتن عوامل بیماری زا) در استان اجازه خروج گوشت قرمز از استان داده داده شد.

مارا در گوگل با نام اموزش تحلیل تکنیکال فارکس جستجو کنید

شرایط و قوانین سبد گردانی

به اشتراک گذاشتن این نوشته در:

ارسال یک پاسخ

دسته بندی ها

آخرین دیدگاه ها

    تبلیغات