ارزش سهام اروپا به دلیل خوش بینی به معامله بدهی آمریکا افزایش یافت

ارزش سهام اروپا به دلیل خوش بینی به معامله بدهی آمریکا افزایش یافت

shl jvdnv : سام تریدر : (رویترز) – در حالی که سرمایه گذاران از توافق آزمایشی قانونگذاران آمریکایی برای افزایش سقف بدهی و جلوگیری از نکول به دست آوردند، سهام اروپا روز دوشنبه افزایش یافت.

شاخص سهام منطقه یورو تا ساعت ۰۷۱۵ به وقت گرینویچ ۰.۴ درصد افزایش یافت و بانک های این بلوک در میان برترین سودها قرار گرفتند. حجم معاملات کم بود و بازارهای ایالات متحده، بریتانیا و چندین کشور اروپایی بسته بودند.

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده روز یکشنبه توافقنامه بودجه با کوین مک کارتی، رئیس مجلس نمایندگان را برای تعلیق سقف بدهی ۳۱.۴ تریلیون دلاری تا اول ژانویه ۲۰۲۵ نهایی کرد و گفت که این توافق آماده انتقال به کنگره برای رای گیری است.

در بازار فارکس چه چیزی خرید و فروش میشود؟

سهام SBB پس از اینکه گروه املاک و مستغلات سوئدی در حال مبارزه گفت که در حال گسترش یک بررسی استراتژیک در حال انجام است، ۶.۲ درصد جهش کرد و گزینه ها می تواند شامل فروش شرکت، بخش های تجاری یا دارایی باشد. فیچ در روز جمعه رتبه اعتباری خود را به دلیل اهرم دهی ناکافی به وضعیت نامناسب کاهش داد.

در همین حال، رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه در انتخابات روز یکشنبه دو دهه قدرت خود را تمدید کرد و حکمی را برای دنبال کردن سیاست‌های اقتدارگرایانه فزاینده‌ای به دست آورد که این کشور را قطبی کرده و موقعیت آن را به عنوان یک قدرت نظامی منطقه‌ای تقویت کرده است.

به اشتراک گذاشتن این نوشته در:

ارسال یک پاسخ

دسته بندی ها

آخرین دیدگاه ها

    تبلیغات